HAKKIMIZDA

Bilgisayar sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen bir Bilgisayar, Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Bugün bulunduğu konum itibariyle HBS Bilgisayar sorumluluk ve yükümlülüklerinin bilincindedir. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiği tüm projeleri büyük başarılar göstererek sonuçlandırabilmektedir. HBS Bilgisayar ın amacı bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak, isteklerini en uygun-doğru ve etkili şekilde yapmak, yeni dünyalara açılmalarını sağlamak, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli haline gelen bilgisayar’da yapılabilecekler konusunda onlara yol göstermek ve yanlarında olmaktır.

Hizmetlerimiz

HBS Bilgisayar konusunda çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur. Bu hizmetler Bilgisayar Satış & Tamir, Teknik Destek, Kartuş & Toner Dolumu, Network Kurulumu, Server Sistem Kurulumu, Güvenlik Kamera Kurulum & Destek yazılım geliştirme, başlıkları altında toplanabilir. Verdiğimiz hizmetlerimizle ilgili daha geniş bilgiyi ilgili konu başlıkları altındaki sayfalarımızdan edinebilirsiniz.

 1. Bilgisayar Teknik Servis

  Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir.

  İstanbul’un her noktasına, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera sistemleri için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

 2. Notebook Teknik Servis

  Notebook tamiri ve notebook bakımı konularında uzman ekibimiz ile donanımsal ve yazılımsal olarak her türlü sorununuzu en kısa süre içerisinde çözüp, gereken saygı ve iş disiplini çerçevesinde siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve destek hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve siz müşterilerimizden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre parça temini sorunu olmadığı durumlarda 1 – 3 iş gününü bulmaktadır. Notebook anakart tamiri, değişimi, onarımı, notebook ekran kartı tamiri ve değişimi Notebook bios yazılımı güncellenmesi ve onarılması

  Notebook optik okuyucu, optik sürücü Cdrom, Dvdrom, dvd combo, Dvd-Writter, Harddisk, Ram, Ekran Kartı, Ekran, Chipset, Wireless, Bluetooth, Kamera, Data Kabloları, Kart Okuyucusu Parçaları stoğumuzda bulunmaktadır.

 3. Teknik Hizmet

  Markalı – markasız  ürünlerin, yazılımların  çözümleri  hakkında   tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt  alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda  talepler aynı iş günü içerisinde karşılanmaktadır.

 4. Antivirüs ve İnternet Güvenliği

  Artık günümüzde bilgisayar demek İnternet demek, İnternet demek dünyaya açılan bir kapı demek fakat birçok kullanıcı her gün sayısız tehdit ve tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Bu durum bilgisayarında profesyonel bir koruma programı olmayan kullanıcıları çok zor durumlarda bırakabiliyor. Özellikle işletmelerde yaşanan veri kayıpları, dolandırıcılık, bilgi hırsızlığı, sahtecilik gibi sorunlar maddi ve manevi büyük hasarlara yol açabiliyor.

  Ücretsiz dağıtılan virüs programları bir işe yaramazken hatta bazıları bilgisayarınızın başına bela bile olabiliyor.Asla uyumayan,akıllı bir güvenlik sistemiyle bilgisayarınızı en yeni tehditlerden bile koruyabilir, İnternette rahat rahat sörf ve alış,veriş yapabilme özgürlüğü elde edebilirsiniz

 5. Kamera Sistemleri

  Tecra Bilişim Hizmetleri ve denetimi sağlamayı düşündüğünüz mekanlarınızı bilgisayar ortamında kontrol etmenizi sağlar.
  Bu sistemle kameraların takılı olduğu ev veya işyerinizi günlerce yüksek video kalitesi ile kayıt altına alır, istediğiniz zaman pratik şekilde arşiv kayıtlarını seyredebilir, delil olarak kullanabilirsiniz. Bu sistem ile dünyanın neresinde olduğunuz farketmez. Internet veya telefon hatları kullanılarak sisteme özel şifre ve yetkilerde bağlanıp canlı görüntüleri veya arşivinizi seyredebilirsiniz.

 6. Section

Kurumsal

Analiz Faaliyetlerini bilişim araçlarıyla yöneten şirketlerin temel gereksinimi, yazılım ve donanım araçlarının ihtiyaçlarına uygun biçimde teminidir. İhtiyaçların optimize edilmesi, bu ihtiyaçları gidermeye yönelik araçların kalite / maliyet analizlerinin yapılması ve bu yolla kaliteden ödün vermeden piyasa koşulları dahilinde ihtiyaçların çözümüne yönelik araçların tespiti; analiz sürecini oluşturmaktadır. HBS; çözüm sürecinde analitik yaklaşımın ne derece önemli olduğunun farkındadır. Bu yaklaşımın dayandığı temel prensip, gereksinimin çok yönlü ele alınması ve bunun giderilmesine yönelik alternatif çözümlerin sunulmasıdır. HBS’nin alternatif çözüm sunabilmesinin ön koşulu olan geniş çözüm yelpazesini, sektörün ileri gelen yazılım ve donanım firmalarıyla yapılandırdığı iş ortaklıkları oluşturmaktadır. Uygulama Uygulama sürecindeki en önemli faktör, analizler sonucunda elde edilen veriler çerçevesinde yapılacak uygulamanın firma faaliyetlerini kesintiye uğratmayacak şekilde eş zamanlı entegrasyonunun sağlanmasıdır. Uygulama sürecinin bir diğer önemli unsuru, uygulamanın verim maksimizasyonunun sağlanmasıdır. Bu da, uygulamayı yöneten personelin uygulama birimleri üzerindeki tam denetimi ve hakimiyeti ile mümkündür. HBS bu perspektif dahinde uygulamanın yöneticisi konumundaki personele eksiksiz bir eğitim programı sunmaktadır. Destek Bilgi işlem yönetimi söz konusu olduğunda; uygulama araçlarının gelişimlerinin duraksamaksızın devam etmesi ve kullanıcısına daha iyi hizmet verebilmek adına geliştirilmesi nedeniyle, uygulamanın bir süreç olarak görülmesi kaçınılmazdır. Dolayısıyla güncelleme ve güncellemeye bağlı olarak ortaya çıkan uygulama yenilikleri, uygulama sürecinin devamı niteliğindedir. Bu noktada destek, gereksinimlerin karşılanmasında rol oynayan araçların güncel kalabilmelerinin ön koşuludur. Bu noktadan hareketle HBS’nin bünyesindeki teknik servis birimi, müşterilerine destek hizmetini en iyi biçimde verilebilecek nitelikte yapılandırılmıştır.

174Notebook Tamiri Yapıldı
299Bilgisayar Tamiri Yapıldı
1237Veri Kurtarıldı
37Kamera Sistemi Kuruldu